Parti için Balon Tavsiyeleri

soft balon demeti

Biliyoruz ki balonlar , her türlü partimizin vazgeçilmez öğesidir. Gerek renkleri gerekse şekil bakımından ortama neşe katar. Hele bir de güzel bir tasarım yeteneğiniz varsa sadece balonları kullanarak bile partinizi rengarenk bir ortama çevirebilirsiniz.

zincir balon

Hazırsanız nacizhane tavsiyelerimize geçelim.

Balon Seçimi

Konseptinize uygun bir balon seçimi en önemlisidir. Balon türlerini tanıyalım o zaman.

1. Folyo Balonlar

folyo balon

Folyo balonlar kalitesinden dolayı ortama farklı bir hava katarlar. Parlak yapıları ve alışılmadık tasarımları ile misafirlerinizi şaşırtabilirler. Şirket partileri , düğünler , her yaşa özel doğum günü partileri ya da sıradan arkadaşlarınızla toplanmak için yaptığınız bir partilerinizde bile kullanabileceğiniz güzel bir balon türüdür.

Folyo balonlar ile isterseniz isim yazın isterseniz evlilik teklif edin. Hatta minik misafirleriniz için şaşırtıcı kocaman bir çizgi film kahramanı şişirin. Folyo balonu kullanımı tamamen sizin hayal gücünüze kalıyor.

2.Şeffaf Balon

Partinize şeffaflık katın !

şeffaf-balon

Partinize güzel dekor oluşturabilecek farklı bir seçenek olarak şeffaf balonları tercih edebilirsiniz. Kaliteli duruşundan dolayı standart balonlardan farklı olarak içlerini sim ile doldurup güzel bir görüntü sağlayabilirsiniz.

Şeffaf balonların en çok tercih edilmesinin sebebi de içlerine sim doldurulmasının istenmesidir. Renkli seçenekleri olmakla beraber tamamen şeffaf olanları da bulunmaktadır. Şeffaf olan balonları sim ile doldurup , siminizin rengine göre diğer balonlarla birleştirince partiniz için şık bir görüntü yaratabilirsiniz.

3.Parlak Krom Balon

krom balon

Parlak krom balon yapısı itibariyle sert yüzeye sahip parlak , kaliteli balonlardır. Normal balonlara göre şık ortamlarda göz doldurması için çokça tercih edilir. Parlak krom balonlar ile instagram fotoğraflarınız için partinizden güzel arkaplanlı bir fotoğraf çıkartmanız kaçınılmaz.

Yüksek bütçeli partilerin en çok tercih edilen türüdür. Parlak krom balonlar partinize gerçekten havalı bir görünüm kazandıracaktır. Kaliteyi sevenlere.

krom balon demeti

4.Soft Balon

soft balon demeti

Soft balon özellikle pembe ve mavi tonlarda kendini belli eden bir balon türüdür. Soft balon ile partilerinize sevimli balon demetleri oluşturabilirsiniz. Soft balon ile hem kaliteden ödün vermez hem de göze hitap edebilirsiniz.

Tasarım yeteneği olanlara şiddetle önerilir

Şişirme tercihi ?

Balonlarımızı seçtiysek sıra nasıl şişirilmesi gerektiğine geldi. Helyumlu mu , helyumsuz mu , farkı nedir , ne yapmak gerekir ?

Devam edelim…

1.Helyumlu Balon

Uçan balon seçimi tamamen sizin konseptinize göre değişiklik gösterir. Organizasyonunuzun daha derli toplu olmasını istiyorsanız eğer balonlarınızı helyum ile şişirtip demet haline getirtip masaların yanlarına yerleştirebilir ya da mekanının köşe noktalarına koyup şık görüntüler elde edebilirsiniz. Ben derli toplu ortam sevmem bu partiyse şıkır şıkır rengarenk olsun diyorsanız yine helyum ile şişirtip tavana salıp rengarenk bir ortam yakalayabilirsiniz.

Yanar mı ? Patlar mı ? Zararlı mı ? bütün merak ettiklerinizi “Helyum gazı patlar mı?” yazımızı ziyaret edip öğrenebilirsiniz.

Aynı zamanda nereden edinmeniz gerektiğini bilmiyor iseniz “Helyum Gazlı Balon Nerede Satılır ?” Yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz.

2.Helyumsuz Balon

Ben “Helyum gazı patlar mı ?” yazınızı okudum ama yine de güvenmiyorum diyorsanız. Ya da aklımda farklı tasarım düşünceleri var , Helyumsuz balon iyi olur diyorsanız buradan devam edelim.

Son zamanlarda popüler olan Instagram ve Pinterest gibi sosyal medya platformlarında çokça gördüğümüz zincir balon tasarımları oldukça göz doldurucu dekorlar olarak hayatımıza giriş yapmış bulunmaktalar. Zincir balonun hem yapımının kolay olması hem de göze hitap etmesi tercih sebebi haline getirmiştir.

Ayaklı Balon Standı

balon standı

Helyumsuz balonlarınız için uçan balon görüntüsü yaratabileceğiniz “ayaklı balon standı” da tercihleriniz arasında olabilir. Ayak balon standı da son zamanların en popüler ürünleri arasında. Servis masanızın üstüne , yanına ya da parti mekanınızın köşe noktalarına konumlandırıp şık bir görüntü yakalayabilirsiniz.

Bizim balonlar hakkında verebileceğimiz öneriler bu kadar sizin de bize verebileceğiniz önerileri yorum kısmına bekliyoruz.

Sevdiklerinizle mutlu partilere !

Yorum Yap