Uçan Balon Al

Renkli ve Eğlenceli Parti Uçan Balon Modelleri ile Olur

 

Kutlama ya da parti dendi mi akla ilk olarak kalabalık bir şekilde dans eden kişiler gelir. Kalabalık partiler için ise ortam önemlidir. Genelde disko ya da bar gibi ortamlarda bulunan ayna gibi yansıtıcı yüzeyler ışık oyunları ile renkli ve ışıltılı bir görünüm yaratmak için kullanılır. Soft partilerde de ortama renk katabilmek için kraft kağıtların yanı sıra helyumlu balonlara çok sık başvurulur.

Heyecanlı, renkli, samimi bir parti uçan balon kullanılmadan kolay kolay organize edilemez. Elbette balon kullanımı önemlidir ama seçilecek balonun partinin anlamına uygunluk gösterip göstermemesi de önemlidir. Birbirinden farklı onlarca uçan balon çeşidinin arasından günün anlamına uygunluk taşıyan seçeneğin tercih edilebilmesi için kutlamanın nedeni ve varsa öncesinde belirlenen partinin konsepti yardımcı olabilir. Doğum günü kutlamalarında rakam folyo balonlar idealken genç doğum günlerinde yıldızlı ve emojili seçeneklere yönelmek mümkündür.

Dekorasyonda Şıklık ve Samimiyet Bir Arada

Normal balonların dekorasyonda kullanılması çok tercih edilmez çünkü yalnızca bir ip üzerine dizilerek bir yere sabitlenebiliyorlar. Direkt olarak şişirilip bırakılan balonlarda ise yer kaplama problemi söz konusu oluyor. Özellikle yerlere atılan balonlar kolayca patlamaya müsait oldukları için hem gürültüye hem de çirkin bir görünüme sebep olur. Uçan balonlar yerde değil havada durdukları için yer kaplamaz ve kasten yapılmadıkça patlamazlar. Kısacası eğlenceli bir parti uçan balon ile olur.

Yorum Yap